Točivá příruba, 1.4301, EN-1092 02 A, PN10/16/25/40, DN 25/33,7
Katalogové číslo: GL11083560
Jakost:
1.4301
Sklad Libišany: 5 ks (další do 10 dní)
| Dimenze | DN 25 |
| Jakost | 1.4301 |
| Tlaková třída | PN10/16/25/40 |
| L | 14,00 mm |
| D | 115,00 mm |
| K | 85,00 mm |
| B | 38,00 mm |
| T | 16,00 mm |
| E | 5,00 mm |
| Počet šroubů | 4,00 ks |
| Rozměr | 33,70 mm |